Новини


До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!


Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі. Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику. У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі). Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.Адміністрація ТОВ «МЖЦ»Повідомлення


Після неодноразових звернень мешканців та за погодженням з уповноваженнимі особами, зупинений опалювальний сезон по вул.Каштанова 26 з 01.04.19 і вул.Миру 16 з 03.04.19. Инфо від ТОВ " МЖЦ"
Додатковий телефон в диспетчерску - 067-65-84-781

Повідомлення


Набули чинності з 13.09.2018р. Правила надання послуг з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком , затвердженні постановою КМУ №712 від 05.09.2018р. ТОВ «Міський житловий центр» розпочинає роботу по обговоренню умов договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з співвласниками багатоквартирних будинків.

Звертатись за роз’ясненнями по тел. 6-64-24 моб. 0675089415

Адміністрація ТОВ «МЖЦ»
Повідомлення


Про затвердження Програми співфінансування робіт з реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення багатоквартирних житлових будинків міста Обхова на 2018 –2020 роки.
УВАГА!!!


В зв'язку з викраденням кабелю зв'язку по вул. Київська, 174, тимчасово не працюють стаціонарні телефони диспетчерської служби.

Телефонувати диспетчеру за тел. 067-327-60-09
Громадський бюджет 2018


Бажаєте зробити наше місто сучасним та комфортним долучайтеся до реалізації програми "Громадський бюджет".
Рішення


Про розгляд електроної петиції "Щодо визнання котів частиною екосистеми міста Обухів".
Нові правила


Нові правила обліку спожитого природного газу.Субсидія та заборгованість


Субсидія та заборгованість за житлово-комунальні послуги.