Цілодобові телефони


+38 (067) 658-47-79


Шановні споживачі!

    Повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417 від 14.05.2015 року(далі Закон), «Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», затвердженого Наказом Мінрегіону № 150 від 13.06.2016 року виконавчим комітетом Васильківської міської ради проведено конкурс з визначення управителя багатоквартирними будинками в м. Василькові та визначено управителем будинків, згідно переліку, що додається до Договору про надання послуги з управління, ТОВ «Міський житловий центр».

    04.06.2018 року між ТОВ «Міський житловий центр» та виконавчим комітетом Васильківської міської ради укладено Договір про надання послуги з управління багатоквартирними будинками м. Василькова, Київської області.

    Звертаю Вашу увагу, що відповідно до ст.ст.7,11,13 Закону умови зазначеного Договору є обов’язковим для виконання всіма співвласниками. Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника та має своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

    Товариство, відповідно до вимог ст.11 Закону, надіслало рекомендованими листами примірники Договору про надання послуги з управління багатоквартирними будинками м. Василькова, Київської області з додатками всім співвласникам багатоквартирних будинків. У разі якщо ви не отримали свій примірник Ви маєте можливість звернутися до офісу товариства у м. Василькові за адресою вул. Гоголя 32 для отримання завіреного примірника договору у робочий час: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).

Завантажити документи:

Ціна на послугу з управління багатоквартирними будинками, відповідно до умов конкурсу та Договору про надання послуги з управління багатоквартирними будинками в м.Василькові Київської облаті від 04.06.2018 року.

Договір про надання послуг.

Рішення виконкому.