Ціни

    ТОВ «Міський житловий центр» повідомляє, що ціна на послугу з управління багатоквартирними будинками, яка діє з 12.06.2018р. не відшкодовує фактичних витрат підприємства. За час дії коригування ціни на послугу не проводилось, підприємство використовувало внутрішні резерви. Але, нажаль, з незалежних від підприємства обставин, а саме зростання, вже двічі, розміру мінімальної заробітної плати, відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2019р» та ЗУ «Про Державний бюджету України на 2020р», можливість надавати послугу з управління багатоквартирними будинками за діючою на даний момент ціною вичерпана.

    При розрахунку ціни на послугу з управління багатоквартирними будинками була врахована мінімальна заробітна плата 3280грн., наразі мінімальна заробітна плата становить 4872 грн, тобто відбулося збільшення на 67,3%. З 01.08.2020р. ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком встановлюється відповідно до умов конкурсу з призначення управителя та договору про надання послуги з управління багатоквартирними будинками в м.Василькові Київської області від 04.06.2018р.

    Копії договорів про надання послуги з управління багатоквартирними будинками в м. Василькові Київської області Вам були надіслані рекомендованим листом. У разі неотримання копії договору Ви можете звернутися за адресою вул. Гоголя 32.

    З інформацією про ціну на послугу з управляння багатоквартирним будинком по Вашому будинку можна ознайомитись на сайті tov-mgc@ukr.net в розділі інформація для абонента.

Завантажити: Ціна послуги з управління багатоквартиним будинком з 01.08.2020р.

Завантажити: Ціна послуги з управління багатоквартиним будинком з 12.06.2018р.